Home > Hua > Nga Purihirahi, Nga Kairangi Mahinga > Trimmer Potentiometers > ST4ETG205
Tono Tono
Maori
ST4ETG205
  • Tau Wae
    ST4ETG205
  • Whakaahuatanga
    TRIMMER 2M OHM 0.25W J LEAD SIDE
  • Tauira ECAD
  • Te manawanui
    ±20%
  • Kāhua Whakamutunga
    J Lead
  • Te Tae Tema
    ±100ppm/°C
  • Rahi / Rahi
    Square - 0.197" L x 0.177" W x 0.224" H (5.00mm x 4.50mm x 5.70mm)
  • Tuhinga
    2 MOhms
  • Mana (Watts)
    0.25W, 1/4W
  • Ētahi Ingoa
    ST-4ETG 2M OHM (205)
    ST-4ETG205
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    2 MOhms 0.25W, 1/4W J Lead Surface Mount Trimmer Potentiometer Cermet 1 Turn Side Adjustment