Home > Hua > Nga Purihirahi, Nga Kairangi Mahinga > Trimmer Potentiometers > ST4ETH105
Tono Tono
Maori
ST4ETH105
  • Tau Wae
    ST4ETH105
  • Whakaahuatanga
    TRIMMER 1M OHM 0.25W GW SIDE ADJ
  • Tauira ECAD
  • Te manawanui
    ±20%
  • Kāhua Whakamutunga
    Gull Wing
  • Te Tae Tema
    ±100ppm/°C
  • Rahi / Rahi
    Square - 0.197" L x 0.177" W x 0.224" H (5.00mm x 4.50mm x 5.70mm)
  • Tuhinga
    1 MOhms
  • Mana (Watts)
    0.25W, 1/4W
  • Ētahi Ingoa
    ST-4ETH 1M OHM (105)
    ST-4ETH105
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    1 MOhms 0.25W, 1/4W Gull Wing Surface Mount Trimmer Potentiometer Cermet 1 Turn Side Adjustment