Home > Hua > Nga Purihirahi, Nga Kairangi Mahinga > Trimmer Potentiometers > ST5ER201
Tono Tono
Maori
2713179Ataata ST5ER201Copal Electronics
ST5ER201
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
200+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    ST5ER201
  • Whakaahuatanga
    TRIMMER 200 OHM 0.25W GW SIDE
  • Tauira ECAD
  • Te manawanui
    ±10%
  • Kāhua Whakamutunga
    Gull Wing
  • Te Tae Tema
    ±100ppm/°C
  • Rahi / Rahi
    Square - 0.266" L x 0.236" W x 0.169" H (6.75mm x 6.00mm x 4.30mm)
  • Raupapa
    ST5
  • Tuhinga Whakatika
    Cermet
  • Tuhinga
    200 Ohms
  • Mana (Watts)
    0.25W, 1/4W
  • Packaging
    Bulk
  • Ētahi Ingoa
    ST-5ER201
  • Tuhinga o mua
    14
  • Momo Tae
    Surface Mount
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Te Tae Kaituku Taeke
    9 Weeks
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    200 Ohms 0.25W, 1/4W Gull Wing Surface Mount Trimmer Potentiometer Cermet 14 Turn Side Adjustment