Home > Hua > Nga Purihirahi, Nga Kairangi Mahinga > Trimmer Potentiometers > TM7ES201
Tono Tono
Maori
760739
TM7ES201
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
200+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    TM7ES201
  • Whakaahuatanga
    TRIMMER 200 OHM 0.5W PC PIN SIDE
  • Tauira ECAD
  • Te manawanui
    ±10%
  • Kāhua Whakamutunga
    PC Pins
  • Te Tae Tema
    ±100ppm/°C
  • Rahi / Rahi
    Square - 0.323" L x 0.283" W x 0.331" H (8.20mm x 7.20mm x 8.40mm)
  • Raupapa
    TM-7
  • Tuhinga Whakatika
    Cermet
  • Tuhinga
    200 Ohms
  • Mana (Watts)
    0.5W, 1/2W
  • Packaging
    Bulk
  • Ētahi Ingoa
    TM-7ES 200 OHM (201)
    TM-7ES201
  • Tuhinga o mua
    3
  • Momo Tae
    Through Hole
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Te Tae Kaituku Taeke
    9 Weeks
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    200 Ohms 0.5W, 1/2W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Cermet 3 Turn Side Adjustment