Home > Hua > Ngä Mea Mana - Motuhake / Roto (Poari-Poari) > AC Converters > LFA100F-15-R2Y
Tono Tono
Maori
674147Ataata LFA100F-15-R2YCosel
LFA100F-15-R2Y
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
1+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    LFA100F-15-R2Y
  • Whakaahuatanga
    AC/DC CONVERTER 15V
  • Tauira ECAD
  • Putanga - Whakaputa 4
  • Putanga - Whakaputa 3
  • Putanga - Mahi 2
  • Putanga - Whakaputa 1
    15V
  • Putanga - Whakamotu
    3kV
  • Momotuhi - Whakauru
    85 ~ 264 VAC
  • Momo
    Open Frame
  • Rahi / Rahi
    6.10" L x 2.44" W x 1.32" H (154.9mm x 62.0mm x 33.5mm)
  • Raupapa
    LF
  • Tae Mahi
    -10°C ~ 70°C
  • Tau o nga Hua
    1
  • Momo Tae
    Chassis Mount
  • Ko te Uara Utu Mii ana
    No
  • Te Tae Kaituku Taeke
    8 Weeks
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • He pai
    85.5%
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    Open Frame AC DC Converter 1 Output 15V 6.7A 85 ~ 264 VAC Input
  • Nama - Whakaputa (Max)
    6.7A