Home > Hua > Ngä Mea Mana - Poari Poari > DC Converters > MGS31205
Tono Tono
Maori
6227214Ataata MGS31205Cosel
MGS31205
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
1+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    MGS31205
  • Whakaahuatanga
    DC DC CONVERTER 5V
  • Tauira ECAD
  • Putanga - Whakaputa 3
  • Putanga - Mahi 2
  • Putanga - Whakaputa 1
    5V
  • Putanga - Whakamotu
    1.5kV
  • Momotuhi - Input (Min)
    9V
  • Ngaohihi - Whakauru (Max)
    18V
  • Momo
    Isolated Module
  • Pūrere Pūrere Whakarato
  • Rahi / Rahi
    0.67" L x 0.33" W x 0.47" H (17.0mm x 8.5mm x 12.0mm)
  • Raupapa
    MGS
  • Packaging
  • Paa / Case
    4-SIP Module
  • Ētahi Ingoa
  • Tae Mahi
    -40°C ~ 85°C (With Derating)
  • Tau o nga Hua
    1
  • Momo Tae
    Through Hole
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    Not Applicable
  • Te Tae Kaituku Taeke
    24 Weeks
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Ngā āhuatanga
    OCP
  • He pai
    83%
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    Isolated Module DC DC Converter 1 Output 5V 600mA 9V - 18V Input
  • Nama - Whakaputa (Max)
    600mA