Home > Hua > Ngā Rei > Ngā Raraunga Ake Tae > 10PCV2440
Tono Tono
Maori
4958358Ataata 10PCV2440Crydom
10PCV2440
  • Tau Wae
    10PCV2440
  • Whakaahuatanga
    SSR RELAY SPST-NO 40A 100-240V
  • Tauira ECAD
  • Ngaohihi - Tae
    100V ~ 240V
  • Momotuhi - Whakauru
    2 ~ 10VDC
  • Kāhua Whakamutunga
    Screw Terminal
  • Pūrere Pūrere Whakarato
  • Raupapa
    PCV
  • Packaging
    Bulk
  • Paa / Case
    Hockey Puck
  • Momo putanga
    AC, Proportional Control
  • Ētahi Ingoa
    CC1163
  • Momo Tae
    Chassis Mount
  • Taumahi Kaute
    40A
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    Solid State Relay SPST-NO (1 Form A) Hockey Puck
  • Takahanga
    SPST-NO (1 Form A)
10PA4
10PA4
Whakaahuatanga: TOGGLE HALF BOOT GRAY
Kaihanga: Honeywell Sensing and Productivity Solutions
I roto i te taonga
10PK22000MEFC18X35.5
10PK22000MEFC18X35.5
Whakaahuatanga: CAP ALUM RAD
Kaihanga: Rubycon
10P-SZN
10P-SZN
Whakaahuatanga: 1.5MM PITCH 10 WAY 1 ROW STRAIGH