Home > Hua > Ngā Rei > Ngā Raraunga Ake Tae > CL240A10C
Tono Tono
Maori
1497742Ataata CL240A10CCrydom
CL240A10C
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
1+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    CL240A10C
  • Whakaahuatanga
    SSR RELAY SPST-NO 10A 24-280V
  • Tauira ECAD
  • Ngaohihi - Tae
    24V ~ 280V
  • Momotuhi - Whakauru
    90 ~ 250VAC
  • Kāhua Whakamutunga
    Screw Terminal
  • Pūrere Pūrere Whakarato
  • Raupapa
    CL
  • Packaging
    Bulk
  • Paa / Case
    Hockey Puck
  • Momo putanga
    AC, Zero Cross
  • Ētahi Ingoa
    CC1757
  • Momo Tae
    Chassis Mount
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Te Tae Kaituku Taeke
    6 Weeks
  • Taumahi Kaute
    10A