Home > Hua > Ngā Rei > Ngā Raraunga Ake Tae > D53TP25C
Tono Tono
Maori
4406442Ataata D53TP25CCrydom
D53TP25C
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
1+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    D53TP25C
  • Whakaahuatanga
    SSR RELAY 3PST-NO 25A 48-530V
  • Tauira ECAD
  • Ngaohihi - Tae
    48V ~ 530V
  • Momotuhi - Whakauru
    4 ~ 32VDC
  • Kāhua Whakamutunga
    Screw Terminal
  • Pūrere Pūrere Whakarato
  • Raupapa
    53TP
  • Packaging
    Tube
  • Paa / Case
    Module
  • Momo putanga
    AC, Zero Cross
  • Ētahi Ingoa
    CC2320
    D53TP25C-ND
  • Momo Tae
    Chassis Mount
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    Not Applicable
  • Te Tae Kaituku Taeke
    6 Weeks
  • Taumahi Kaute
    25A