Home > Hua > Ngā Rei > Ngā Raraunga Ake Tae > DC100A10C
Tono Tono
Maori
6708554Ataata DC100A10CCrydom
DC100A10C
  • Tau Wae
    DC100A10C
  • Whakaahuatanga
    SSR RELAY SPST-NO 10A 1-72V
  • Tauira ECAD
  • Ngaohihi - Tae
    1V ~ 72V
  • Momotuhi - Whakauru
    90 ~ 140VAC
  • Kāhua Whakamutunga
    Screw Terminal
  • Pūrere Pūrere Whakarato
  • Raupapa
    PowerPlus DC
  • Packaging
    Bulk
  • Paa / Case
    Hockey Puck
  • Momo putanga
    DC
  • Ētahi Ingoa
    CC2116
    DC100A10C-ND
  • Whakaoho-a-Whenua (Max)
    13 mOhms
  • Momo Tae
    Chassis Mount
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Taumahi Kaute
    10A