Home > Hua > Ngā Rei > Ngā Raraunga Ake Tae > DC200A20
Tono Tono
Maori
6245362Ataata DC200A20Crydom
DC200A20
  • Tau Wae
    DC200A20
  • Whakaahuatanga
    SSR RELAY SPST-NO 20A 1-150V
  • Tauira ECAD
  • Ngaohihi - Tae
    1V ~ 150V
  • Momotuhi - Whakauru
    90 ~ 140VAC
  • Kāhua Whakamutunga
    Screw Terminal
  • Pūrere Pūrere Whakarato
  • Raupapa
    PowerPlus DC
  • Packaging
    Bulk
  • Paa / Case
    Hockey Puck
  • Momo putanga
    DC
  • Whakaoho-a-Whenua (Max)
    39 mOhms
  • Momo Tae
    Chassis Mount
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Taumahi Kaute
    20A