Home > Hua > Ngā Rei > Ngā Kaitautoko > DP4R60D20B
Tono Tono
Maori
5062019Ataata DP4R60D20BCrydom
DP4R60D20B
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
5+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    DP4R60D20B
  • Whakaahuatanga
    RELAY SSR CONTACTOR 20A 48V
  • Tauira ECAD
  • Ngaohihi - Tae
    1 ~ 48 V
  • Momotuhi - Whakauru
    4.5 ~ 15VDC
  • Kāhua Whakamutunga
    Screw Terminal
  • Raupapa
    DP
  • Packaging
    Bulk
  • Paa / Case
    Hockey Puck
  • Momo putanga
    DC
  • Ētahi Ingoa
    CC1832
  • Momo Tae
    Chassis Mount
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Te Tae Kaituku Taeke
    6 Weeks
  • Taumahi Kaute
    20A