Home > Hua > Ngā Rei > Ngā Raraunga Ake Tae > DR24A03R
Tono Tono
Maori
DR24A03R
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
10+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    DR24A03R
  • Whakaahuatanga
    SSR RELAY SPST-NO 3A 24-280V
  • Tauira ECAD
  • Ngaohihi - Tae
    24V ~ 280V
  • Momotuhi - Whakauru
    208 ~ 265VAC
  • Kāhua Whakamutunga
    Screw Terminal
  • Pūrere Pūrere Whakarato
  • Raupapa
    DR
  • Packaging
    Bulk
  • Paa / Case
    Module
  • Momo putanga
    AC
  • Momo Tae
    DIN Rail
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Te Tae Kaituku Taeke
    5 Weeks
  • Taumahi Kaute
    3A