Home > Hua > Ngā Rei > Ngā Raraunga Ake Tae > DR4560A60P
Tono Tono
Maori
6080731Ataata DR4560A60PCrydom
DR4560A60P
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
12+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    DR4560A60P
  • Whakaahuatanga
    SSR RELAY SPST-NO 60A 48-600V
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
  • Ngā Rauemi
  • Tauira ECAD
  • Ngaohihi - Tae
    48V ~ 600V
  • Momotuhi - Whakauru
    90 ~ 280VAC/DC
  • Kāhua Whakamutunga
    Screw Terminal
  • Pūrere Pūrere Whakarato
  • Raupapa
    DR45
  • Packaging
    Bulk
  • Paa / Case
    SSR with Integrated Heat Sink
  • Momo putanga
    AC, Zero Cross
  • Momo Tae
    DIN Rail
  • Te Tae Kaituku Taeke
    6 Weeks
  • Taumahi Kaute
    60A