Home > Hua > Ngā Rei > Ngā Raraunga Ake Tae > DR4560D60
Tono Tono
Maori
4137160Ataata DR4560D60Crydom
DR4560D60
I roto i te taonga
1+
  • Tau Wae
    DR4560D60
  • Whakaahuatanga
    SSR RELAY SPST-NO 60A 48-600V
  • Tauira ECAD
  • Ngaohihi - Tae
    48V ~ 600V
  • Momotuhi - Whakauru
    4 ~ 32VDC
  • Raupapa
    DR45
  • Paa / Case
    SSR with Integrated Heat Sink
  • Momo putanga
    AC, Zero Cross
  • Ētahi Ingoa
    CC2590
  • Momo Tae
    DIN Rail
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Taumahi Kaute
    60A
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    Solid State Relay SPST-NO (1 Form A) SSR with Integrated Heat Sink
  • Takahanga
    SPST-NO (1 Form A)
DR4560D60PJ
DR4560D60PJ
Whakaahuatanga: SSR RELAY SPST-NO 60A 48-600V
Kaihanga: Crydom
DR4560D60P
DR4560D60P
Kaihanga: Crydom
DR4560D60J
DR4560D60J
DR4560D60R
DR4560D60R