Home > Hua > Ngā Rei > Ngā Raraunga Ake Tae > DR48B12X
Tono Tono
Maori
DR48B12X
I roto i te taonga
10+
  • Tau Wae
    DR48B12X
  • Whakaahuatanga
    SSR RELAY SPST-NO 12A 48-600V
  • Tauira ECAD
  • Ngaohihi - Tae
    48V ~ 600V
  • Momotuhi - Whakauru
    90 ~ 140VAC
  • Raupapa
    DR
  • Paa / Case
    Module
    DIN Rail
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Taumahi Kaute
    12A