Home > Hua > Hua Rawehake Utu > Nga Rita - Nga Kaihauturu - Kotahi > F1827D1600
Tono Tono
Maori
F1827D1600
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
5+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    F1827D1600
  • Whakaahuatanga
    DIODE GEN PURP 1.6KV 25A MODULE
  • Tauira ECAD
  • Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te
    1.55V @ 75A
  • Ngaohihi - DC Reverse (Vr) (Max)
    1600V
  • Pūrere Pūrere Whakarato
    Module
  • Tere
    Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
  • Raupapa
  • Packaging
    Bulk
  • Paa / Case
    Module
  • Momo Tae
    Chassis Mount
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Momo Tono
    Standard
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    Diode Standard 1600V 25A (DC) Chassis Mount Module
  • I teie nei - Te Whakatika Ritenga (Io)
    25A (DC)