Home > Hua > Ngā Rei > Ngā Raraunga Ake Tae > PRGA48150-10
Tono Tono
Maori
3019155Ataata PRGA48150-10Crydom
PRGA48150-10
  • Tau Wae
    PRGA48150-10
  • Whakaahuatanga
    SSR RELAY SPST-NO 150A 48-530V
  • Tauira ECAD
  • Ngaohihi - Tae
    48V ~ 530V
  • Momotuhi - Whakauru
    90 ~ 140VAC
  • Kāhua Whakamutunga
    Screw Terminal
  • Pūrere Pūrere Whakarato
  • Raupapa
    PRG
  • Packaging
    Bulk
  • Paa / Case
    Hockey Puck
  • Momo putanga
    AC
  • Ētahi Ingoa
    Q1523696
  • Momo Tae
    Chassis Mount
  • Taumahi Kaute
    150A