Home > Hua > Ngā Rei > Ngā Raraunga Ake Tae > SPF240A25
Tono Tono
Maori
676108Ataata SPF240A25Crydom
SPF240A25
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
20+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    SPF240A25
  • Whakaahuatanga
    SSR RELAY SPST-NO 25A 12-280V
  • Tauira ECAD
  • Ngaohihi - Tae
    12V ~ 280V
  • Momotuhi - Whakauru
    90 ~ 140VAC
  • Kāhua Whakamutunga
    PC Pin
  • Pūrere Pūrere Whakarato
    4-SIP
  • Raupapa
    SPF, PowerFin™
  • Packaging
    Bulk
  • Paa / Case
    4-SIP
  • Momo putanga
    AC, Zero Cross
  • Momo Tae
    Through Hole
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Te Tae Kaituku Taeke
    5 Weeks
  • Taumahi Kaute
    25A