Tono Tono
Maori
53634Ataata 701FN001048150D100230ACurtis Instruments
701FN001048150D100230A
  • Tau Wae
    701FN001048150D100230A
  • Whakaahuatanga
    COUNTER LCD 6 CHAR 100-230V PNL
  • Tauira ECAD
  • Taumaha
  • Tuhinga o mua
    100 ~ 230VAC, 48 ~ 150VDC
  • Momo
    Time Counter (Hour Meter)
  • Hōputu Time
    99999.9hrs
  • Kāhua Whakamutunga
    Quick Connect - 0.250" (6.3mm)
  • Raupapa
    700
  • Tautuhi anō
    Non-Resettable
  • Pihanga Whakapae Paepae
    Rectangular - 36.80mm x 24.10mm
  • Momo putanga
  • Ētahi Ingoa
  • Tae Mahi
    -40°C ~ 85°C
  • Aratau Mahi
    Up
  • Te maha o nga Pūrekau Ma te Haurangi
    6
  • Momo Tae
    Panel Mount
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Momo Input
    Voltage
  • Tiaki Ingoa
    IP66 - Dust Tight, Water Resistant
  • Momo Whakaatu
    LCD - Black Characters
  • Whakaatuhia Ngā Pūāhua - Teitei
    0.196" (5.00mm)