Home > Hua > Ngā Mana Ahumahi > Mena Miihini > 906D36HGAAO
Tono Tono
Maori
1726874Ataata 906D36HGAAOCurtis Instruments
906D36HGAAO
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
20+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    906D36HGAAO
  • Whakaahuatanga
    VOLTMETER 0-36VDC LED PANEL MT
  • Tauira ECAD
  • Taumaha
  • Tuhinga o mua
    36VDC
  • Momo
    Voltage (Voltmeter)
  • Kāhua Whakamutunga
    Quick Connect - 0.187" (4.7mm)
  • Raupapa
    906
  • Pihanga Whakapae Paepae
    Rectangular - 45.30mm x 22.30mm
  • Momo putanga
  • Ētahi Ingoa
  • Tae Mahi
    -40°C ~ 85°C
  • Te maha o nga Pūrekau Ma te Haurangi
    10-Segment
  • Momo Tae
    Panel Mount
  • Pae Tae
    0 ~ 36VDC