Home > Hua > Ngä Mea Mana - Motuhake / Roto (Poari-Poari) > AC Converters > P35-100ST
Tono Tono
Maori
651485
P35-100ST
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
1+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    P35-100ST
  • Whakaahuatanga
    AC-DC POWER MODULE 100VDC OUTPUT
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
  • Ngā Rauemi
  • Tauira ECAD
  • Putanga - Whakaputa 4
  • Putanga - Whakaputa 3
  • Putanga - Mahi 2
  • Putanga - Whakaputa 1
    100V
  • Momotuhi - Whakauru
    105 ~ 125 VAC
  • Momo
    Enclosed
  • Rahi / Rahi
    4.10" L x 2.50" W x 2.00" H (104.1mm x 63.5mm x 50.8mm)
  • Raupapa
    P3
  • Mana (Watts)
  • Tae Mahi
    -25°C ~ 71°C
  • Tau o nga Hua
    1
  • Momo Tae
    Chassis Mount
  • Ko te Uara Utu Mii ana
  • Te Tae Kaituku Taeke
    4 Weeks
  • Ngā āhuatanga
  • He pai
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    Enclosed AC DC Converter 1 Output 100V 150mA 105 ~ 125 VAC Input
  • Nama - Whakaputa (Max)
    150mA
  • Whakaaetanga
    CE, cURus, UL
  • Nga tono
    ITE (Commercial)
P35-1-04
P35-1-04
Whakaahuatanga: AC-DC POWER MODULE +/- 15VDC OUT
Kaihanga: Daburn
P35-100S
P35-100S
Whakaahuatanga: AC-DC POWER MODULE 100VDC OUTPUT