Home > Hua > Nga Utu, Nga Hukahu, Nga Tae > Ngā Tohu Whakatau > ISC1812EB102K
Tono Tono
Maori
550940Ataata ISC1812EB102KDale / Vishay
ISC1812EB102K
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
500+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    ISC1812EB102K
  • Whakaahuatanga
    FIXED IND 1MH 66MA 16 OHM SMD
  • Tauira ECAD
  • Momo
    Wirewound
  • Te manawanui
    ±10%
  • Pūrere Pūrere Whakarato
    1812
  • Rahi / Rahi
    0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
  • Te whakangungu
    Shielded
  • Raupapa
    ISC-1812
  • Ratonga
  • Q @ Freq
    30 @ 252kHz
  • Packaging
    Bulk
  • Paa / Case
    1812 (4532 Metric)
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 125°C
  • Momo Tae
    Surface Mount
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Rauemi - Kore
    Ferrite
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau
    252kHz
  • Inangarangi
    1mH
  • Teitei - Tae (Max)
    0.134" (3.40mm)
  • Maha - Te Whakaoho Whaiaro
    2MHz
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    1mH Shielded Wirewound Inductor 66mA 16 Ohm Max 1812 (4532 Metric)
  • DC Resistance (DCR)
    16 Ohm Max
  • Whakatauranga onamata
    66mA