Home > Hua > Ihu > Na roto i nga Kaihanga Hole > RN55D2003FRE6
Tono Tono
Maori
4661649Ataata RN55D2003FRE6Dale / Vishay
RN55D2003FRE6
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
1000+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    RN55D2003FRE6
  • Whakaahuatanga
    RES 200K OHM 1/8W 1% AXIAL
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Ngā Rauemi
  • Tauira ECAD
  • Te manawanui
    ±1%
  • Te Tae Tema
    ±100ppm/°C
  • Pūrere Pūrere Whakarato
    Axial
  • Rahi / Rahi
    0.090" Dia x 0.240" L (2.29mm x 6.10mm)
  • Raupapa
    Military, MIL-R-10509/7, RN55
  • Tuhinga
    200 kOhms
  • Mana (Watts)
    0.125W, 1/8W
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Paa / Case
    Axial
  • Ētahi Ingoa
    RN55D2003FRE6-MIL
  • Tae Mahi
    -65°C ~ 175°C
  • Tuhinga o mua
    2
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Te Tae Kaituku Taeke
    21 Weeks
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Teitei - Tae (Max)
  • Ngā āhuatanga
    Flame Retardant Coating, Military, Moisture Resistant, Safety
  • Raatau Kore
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    200 kOhms ±1% 0.125W, 1/8W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Military, Moisture Resistant, Safety Metal Film