Home > Hua > Ihu > Kaipupuri Chip - Te Maunga Mata > TNPW08057K50DETA
Tono Tono
Maori
109545Ataata TNPW08057K50DETADale / Vishay
TNPW08057K50DETA
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
5000+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    TNPW08057K50DETA
  • Whakaahuatanga
    RES 7.5K OHM 0.5% 1/8W 0805
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Ngā Rauemi
  • Tauira ECAD
  • Te manawanui
    ±0.5%
  • Te Tae Tema
    ±25ppm/°C
  • Pūrere Pūrere Whakarato
    0805
  • Rahi / Rahi
    0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
  • Raupapa
    TNPW
  • Tuhinga
    7.5 kOhms
  • Mana (Watts)
    0.125W, 1/8W
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Paa / Case
    0805 (2012 Metric)
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 125°C
  • Tuhinga o mua
    2
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Te Tae Kaituku Taeke
    13 Weeks
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Teitei - Tae (Max)
    0.022" (0.55mm)
  • Ngā āhuatanga
    Military
  • Raatau Kore
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    7.5 kOhms ±0.5% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Military Thin Film