Home > Hua > Ngā Tātari > Ngā Kōwae Tātari Raina Power > 100TDVST2-1
Tono Tono
Maori
1486710Ataata 100TDVST2-1Delta Electronics
100TDVST2-1
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
1+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    100TDVST2-1
  • Whakaahuatanga
    LINE FILTER 480VAC 100A CHASS
  • Tauira ECAD
  • Ngaohihi - Raraunga DC
  • Ngaohihi - Ratau Ake
    480V
  • Kāhua Whakamutunga
    Terminal Block
  • Raupapa
    TDV
  • Ētahi Ingoa
  • Tae Mahi
    -25°C ~ 100°C
  • Momo Tae
    Chassis Mount
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Te Tae Kaituku Taeke
    18 Weeks
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Inangarangi
    L1 - 900µH, L2 - 8µH
  • Mahinga - Mahi
    50/60Hz
  • Pepa Tae
    Three Phase (Delta)
  • I teie nei
    100A