Tono Tono
Maori
5042137Ataata 10BEEG3GDelta Electronics
10BEEG3G
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
90+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    10BEEG3G
  • Whakaahuatanga
    PWR ENT MOD RCPT IEC320-C14 PNL
  • Tauira ECAD
  • Pūhiko - UL
  • Putanga - IEC
    115/250VAC
  • Whakamutunga
    Quick Connect
  • Whakawhitihia nga Taerenga
    Switch On-Off
  • Raupapa
    BE
  • Raa Rangatira
    0.040" ~ 0.063" (1.02mm ~ 1.60mm)
  • Pihanga Whakapae Paepae
    Rectangular - 28.50mm x 39.00mm
  • Packaging
    Bulk
  • Ētahi Ingoa
  • Tau o nga Tauranga
    3
  • Momo Tae
    Panel Mount, Flange
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Ko te Whakatau Whakamatau
  • Te Tae Kaituku Taeke
    18 Weeks
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Tiaki Ingoa
  • Te Kaikauwhatu, Kaiwatu
  • Pupuhi
    No
  • Pepa Tae
    Filtered (EMI, RFI) - Commercial
  • Ngā āhuatanga
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    Power Entry Connector Receptacle, Male Blades - Module IEC 320-C14 Panel Mount, Flange
  • I teie nei - UL
  • I teie nei - IEC
    10A