Tono Tono
Maori
3548919Ataata 15GENG3EM(H)Delta Electronics
15GENG3EM(H)
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
1+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    15GENG3EM(H)
  • Whakaahuatanga
    PWR ENT RCPT IEC320-C14 PANEL QC
  • Tauira ECAD
  • Pūhiko - UL
  • Putanga - IEC
    115/250VAC
  • Whakamutunga
    Quick Connect
  • Whakawhitihia nga Taerenga
  • Raupapa
    GE
  • Raa Rangatira
    0.032" ~ 0.063" (0.81mm ~ 1.60mm)
  • Pihanga Whakapae Paepae
    Rectangular - 29.50mm x 21.50mm
  • Packaging
    Bulk
  • Ētahi Ingoa
  • Tau o nga Tauranga
    3
  • Momo Tae
    Panel Mount, Snap-In
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Ko te Whakatau Whakamatau
  • Te Tae Kaituku Taeke
    18 Weeks
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Tiaki Ingoa
  • Te Kaikauwhatu, Kaiwatu
  • Pupuhi
    No
  • Pepa Tae
    Filtered (EMI, RFI) - Commercial, Medical
  • Ngā āhuatanga
    Mounting Clip
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    Power Entry Connector Receptacle, Male Blades IEC 320-C14 Panel Mount, Snap-In
  • I teie nei - UL
  • I teie nei - IEC
    15A