Home > Hua > Ngā Tātari > Ngā Kōwae Tātari Raina Power > 16DKCG5B
Tono Tono
Maori
3137971Ataata 16DKCG5BDelta Electronics
16DKCG5B
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
1+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    16DKCG5B
  • Whakaahuatanga
    LINE FILTER 115/250VAC 16A CHASS
  • Tauira ECAD
  • Ngaohihi - Raraunga DC
  • Ngaohihi - Ratau Ake
    115V, 250V
  • Kāhua Whakamutunga
    Quick Connect
  • Raupapa
    DK
  • Ētahi Ingoa
  • Tae Mahi
    -25°C ~ 100°C
  • Momo Tae
    Chassis Mount
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Te Tae Kaituku Taeke
    18 Weeks
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Inangarangi
    650µH
  • Mahinga - Mahi
    50/60Hz
  • Pepa Tae
    Single Phase
  • I teie nei
    16A
  • Whirihoranga
    Single Stage
  • Whakaaetanga
    CSA, UR, VDE
  • Nga tono
    General Purpose
16D27R
16D27R
Whakaahuatanga: FUSE-D2 16A F GR 500VAC E27