Home > Hua > Hua Rawehake Utu > Nga Transistors - FET, MOSFET - Kotahi > VN10LPSTOB
Tono Tono
Maori
VN10LPSTOB
  • Tau Wae
    VN10LPSTOB
  • Whakaahuatanga
    MOSFET N-CH 60V 0.27A TO92-3
  • Tauira ECAD
  • Vgs (th) (Max) @ Id
    2.5V @ 1mA
  • Vgs (Max)
    ±20V
  • Hangarau
    MOSFET (Metal Oxide)
  • Pūrere Pūrere Whakarato
    E-Line (TO-92 compatible)
  • Raupapa
  • Runa I (Max) @ Id, Vgs
    5 Ohm @ 500mA, 10V
  • Whakaaetanga Mana (Max)
    625mW (Ta)
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Paa / Case
    E-Line-3, Formed Leads
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 150°C (TJ)
  • Momo Tae
    Through Hole
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Whakauru Whakauru (Ciss) (Max) @ Vds
    60pF @ 25V
  • Momo FET
    N-Channel
  • FET Pānga
  • Kohikohi Whakaeke (Max Rds On, Min Rds On)
    5V, 10V
  • Tuku ki te Pūtake Pūtake (Vdss)
    60V
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    N-Channel 60V 270mA (Ta) 625mW (Ta) Through Hole E-Line (TO-92 compatible)
  • I teie nei - Ngaa Toa (Id) @ 25 ° C
    270mA (Ta)