Home > Hua > Whakawhiti > Karere PushButton > D16OAS12CWHT
Tono Tono
Maori
D16OAS12CWHT
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
100+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    D16OAS12CWHT
  • Whakaahuatanga
    SWITCH PUSHBUTTON DPDT 8A 125V
  • Tauira ECAD
  • Whakaaetanga Ngaohiko - DC
    24V
  • Whakaaetanga Ngaohiko - AC
    125V
  • Momo
    Standard, Illuminated
  • Kāhua Whakamutunga
    Solder Lug
  • Whakawhiti Mahinga
    On-Mom
  • Raupapa
    D16
  • Pihanga Whakapae Paepae
    Circular - 16.00mm Dia
  • Packaging
    Bulk
  • Tae Mahi
    -20°C ~ 55°C
  • Momo Tae
    Panel Mount, Front
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Te Mahi Momo
    100,000 Cycles
  • Te Tae Kaituku Taeke
    9 Weeks
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Tiaki Ingoa
  • Whakakamahi Whakakuku (Nominal)
    28 VAC/DC
  • Momo Whakamarama, Tae
    Incandescent, White
  • Ngā āhuatanga
  • Te Oranga Rawa
    50,000 Cycles
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    Pushbutton Switch DPDT Standard, Illuminated Panel Mount, Front
  • Whakatauranga onamata
    8A (AC), 6A (DC)