Home > Hua > Optoelectronics > Ngä Tohu Rangama, Marama Pilot > L16PLS10BORG
Tono Tono
Maori
L16PLS10BORG
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
100+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    L16PLS10BORG
  • Whakaahuatanga
    PILOT LIGHT SQUARE ORG 14VAC/DC
  • Tauira ECAD
  • Waimotu - Tae
  • Tuhinga
    14V
  • Tirohia te Angle
  • Momo
    Incandescent
  • Kāhua Whakamutunga
  • Raupapa
    L16
  • Ratonga
    AC/DC
  • Pihanga Whakapae Paepae
    Round
  • Pihanga Whakapae Paepae
    0.63" (16.00mm)
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Te Whakatauranga a Millicandela
  • Te Tae Kaituku Taeke
    9 Weeks
  • Whakaaetanga Maama
  • Mahinga Rangata / Rahi
    Square with Flat Top, 18.00mm
  • Tae Tae
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Tae Tae
    Orange
  • Tiaki Ingoa
  • Ngā āhuatanga
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    Incandescent Panel Indicator Orange 14V 80mA Square with Flat Top, 18.00mm
  • I teie nei
    80mA