Home > Hua > Tacitars > Kaiwaiata Ataata > B25834D4336K4
Tono Tono
Maori
B25834D4336K4
  • Tau Wae
    B25834D4336K4
  • Whakaahuatanga
    CAP FILM 33UF 10% 600VAC SCREW
  • Tauira ECAD
  • Whakaaetanga Ngaohiko - DC
  • Whakaaetanga Ngaohiko - AC
    600V
  • Te manawanui
    ±10%
  • Whakamutunga
    Threaded, Male
  • Rahi / Rahi
    3.118" Dia (79.20mm)
  • Raupapa
    B25834
  • Ratonga
  • Packaging
    Bulk
  • Paa / Case
    Radial, Can
  • Ētahi Ingoa
    B25834D4336K 4
    B25834D4336K004
  • Tae Mahi
    -25°C ~ 85°C
  • Momo Tae
    Chassis, Stud Mount
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Te Whakahaere Arataki
    1.378" (35.00mm)
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Teitei - Tae (Max)
    4.094" (104.00mm)
  • Ngā āhuatanga
  • Rauemi Dielectric
    Polypropylene (PP), Metallized
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    33µF Film Capacitor 600V Polypropylene (PP), Metallized Radial, Can
  • Te kaha
    33µF