Home > Hua > Tacitars > Kaiwaiata Ataata > B32362A4606J080
Tono Tono
Maori
4813578Ataata B32362A4606J080EPCOS
B32362A4606J080
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
120+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    B32362A4606J080
  • Whakaahuatanga
    CAP FILM 60UF 5% 480VAC SCREW
  • Tauira ECAD
  • Whakaaetanga Ngaohiko - DC
  • Whakaaetanga Ngaohiko - AC
    480V
  • Te manawanui
    ±5%
  • Whakamutunga
    Threaded, Male
  • Rahi / Rahi
    2.953" Dia (75.00mm)
  • Raupapa
    B32362
  • Ratonga
  • Packaging
    Bulk
  • Paa / Case
    Radial, Can
  • Ētahi Ingoa
    B32362A4606J 80
    B32362A4606J80
    B32362A4606J80-ND
  • Tae Mahi
    -40°C ~ 70°C
  • Momo Tae
    Chassis, Stud Mount
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Te Tae Kaituku Taeke
    14 Weeks
  • Te Whakahaere Arataki
    1.378" (35.00mm)
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Teitei - Tae (Max)
    4.606" (117.00mm)
  • Ngā āhuatanga
  • Rauemi Dielectric
    Polypropylene (PP), Metallized
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    60µF Film Capacitor 480V Polypropylene (PP), Metallized Radial, Can
  • Te kaha
    60µF