Home > Hua > Tacitars > Kaiwaiata Ataata > B32520C334K
Tono Tono
Maori
7036131Ataata B32520C334KEPCOS
B32520C334K
  • Tau Wae
    B32520C334K
  • Whakaahuatanga
    CAP FILM 0.33UF 10% 63VDC RADIAL
  • Tauira ECAD
  • Whakaaetanga Ngaohiko - DC
    63V
  • Whakaaetanga Ngaohiko - AC
    40V
  • Te manawanui
    ±10%
  • Whakamutunga
    PC Pins
  • Rahi / Rahi
    0.394" L x 0.098" W (10.00mm x 2.50mm)
  • Raupapa
    B32520
  • Ratonga
  • Packaging
    Bulk
  • Paa / Case
    Radial
  • Ētahi Ingoa
    B32520C 334K
    B32520C0334K000
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 125°C
  • Momo Tae
    Through Hole
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Te Whakahaere Arataki
    0.295" (7.50mm)
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Teitei - Tae (Max)
    0.276" (7.00mm)
  • Ngā āhuatanga
  • Rauemi Dielectric
    Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    0.33µF Film Capacitor 40V 63V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked Radial
  • Te kaha
    0.33µF