Home > Hua > Tacitars > Kaiwaiata Ataata > B32521C0105M289
Tono Tono
Maori
B32521C0105M289
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
4000+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    B32521C0105M289
  • Whakaahuatanga
    CAP FILM 1UF 20% 63VDC RADIAL
  • Tauira ECAD
  • Whakaaetanga Ngaohiko - DC
    63V
  • Whakaaetanga Ngaohiko - AC
    40V
  • Te manawanui
    ±20%
  • Whakamutunga
    PC Pins
  • Rahi / Rahi
    0.512" L x 0.157" W (13.00mm x 4.00mm)
  • Raupapa
    B32521
  • Ratonga
  • Packaging
    Tape & Box (TB)
  • Ētahi Ingoa
    B32521C 105M289
    B32521C105M289
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 125°C
    1 (Unlimited)
  • Te Tae Kaituku Taeke
    6 Weeks
  • Te Whakahaere Arataki
    0.394" (10.00mm)
  • Teitei - Tae (Max)
    0.354" (9.00mm)
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    1µF Film Capacitor 40V 63V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked Radial
  • Te kaha
    1µF