Home > Hua > Tacitars > Kaiwaiata Ataata > B32522C0106J000
Tono Tono
Maori
5128507Ataata B32522C0106J000EPCOS
B32522C0106J000
I roto i te taonga
2000+
  • Tau Wae
    B32522C0106J000
  • Whakaahuatanga
    CAP FILM 10UF 5% 63VDC RADIAL
  • Tauira ECAD
  • Whakaaetanga Ngaohiko - DC
    63V
  • Whakaaetanga Ngaohiko - AC
    40V
  • Te manawanui
    ±5%
  • Whakamutunga
    PC Pins
  • Rahi / Rahi
    0.709" L x 0.354" W (18.00mm x 9.00mm)
  • Raupapa
    B32522
  • Ratonga
  • Packaging
    Bulk
  • Ētahi Ingoa
    B32522C 106J
    B32522C106J
    B32522C106J-ND
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 125°C
  • Te Tae Kaituku Taeke
    25 Weeks
  • Te Whakahaere Arataki
    0.591" (15.00mm)
  • Teitei - Tae (Max)
    0.689" (17.50mm)
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    10µF Film Capacitor 40V 63V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked Radial
  • Te kaha
    10µF