Home > Hua > Tacitars > Kaiwaiata Ataata > B32641B0103J
Tono Tono
Maori
3073589Ataata B32641B0103JEPCOS
B32641B0103J
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
1+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    B32641B0103J
  • Whakaahuatanga
    CAP FILM 10000PF 5% 1KVDC RADIAL
  • Tauira ECAD
  • Whakaaetanga Ngaohiko - DC
    1000V (1kV)
  • Whakaaetanga Ngaohiko - AC
    600V
  • Te manawanui
    ±5%
  • Whakamutunga
    PC Pins
  • Rahi / Rahi
    0.512" L x 0.197" W (13.00mm x 5.00mm)
  • Raupapa
    B32641B
  • Paa / Case
    Radial
  • Ētahi Ingoa
    B32641B 103J
    B32641B0103J000
    B32641B103J
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 100°C
  • Momo Tae
    Through Hole
  • Te Whakahaere Arataki
    0.394" (10.00mm)
  • Teitei - Tae (Max)
    0.433" (11.00mm)
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    10000pF Film Capacitor 600V 1000V (1kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial
  • Te kaha
    10000pF