Home > Hua > Tacitars > Kaiwaiata Ataata > B32641B6473K
Tono Tono
Maori
588798
B32641B6473K
  • Tau Wae
    B32641B6473K
  • Whakaahuatanga
    CAP FILM 0.047UF 10% 630VDC RAD
  • Tauira ECAD
  • Whakaaetanga Ngaohiko - DC
    630V
  • Whakaaetanga Ngaohiko - AC
    400V
  • Te manawanui
    ±10%
  • Rahi / Rahi
    0.512" L x 0.315" W (13.00mm x 8.00mm)
  • Raupapa
    B32641B
  • Paa / Case
    Radial
  • Ētahi Ingoa
    B32641B6473K000
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 100°C
  • Te Whakahaere Arataki
    0.394" (10.00mm)
  • Teitei - Tae (Max)
    0.689" (17.50mm)
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    0.047µF Film Capacitor 400V 630V Polypropylene (PP), Metallized Radial
  • Te kaha
    0.047µF