Home > Hua > Tacitars > Kaiwaiata Ataata > B32669C3305K
Tono Tono
Maori
B32669C3305K
  • Tau Wae
    B32669C3305K
  • Whakaahuatanga
    CAP FILM 3UF 10% 250VAC AXIAL
  • Whakaaetanga Ngaohiko - AC
    250V
  • Te manawanui
    ±10%
  • Rahi / Rahi
    0.610" Dia (15.50mm)
  • Raupapa
    B32669
  • Paa / Case
    Axial
  • Ētahi Ingoa
    B32669C3305K000
  • Tae Mahi
    -40°C ~ 85°C
  • Teitei - Tae (Max)
    1.260" (32.00mm)
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    3µF Film Capacitor 250V Polypropylene (PP), Metallized Axial
  • Te kaha
    3µF