Home > Hua > Tacitars > Kaiwaiata Ataata > B32794D2255K
Tono Tono
Maori
6490000Ataata B32794D2255KEPCOS
B32794D2255K
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
1+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    B32794D2255K
  • Whakaahuatanga
    CAP FILM 2.5UF 10% 630VDC RADIAL
  • Tauira ECAD
  • Whakaaetanga Ngaohiko - DC
    630V
  • Whakaaetanga Ngaohiko - AC
    250V
  • Te manawanui
    ±10%
  • Rahi / Rahi
    1.240" L x 0.433" W (31.50mm x 11.00mm)
  • Raupapa
    B32794
  • Paa / Case
    Radial
  • Ētahi Ingoa
  • Tae Mahi
    -40°C ~ 85°C
  • Te Whakahaere Arataki
    1.083" (27.50mm)
  • Teitei - Tae (Max)
    0.748" (19.00mm)
  • Ngā āhuatanga
  • ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu)
    14.1 mOhms
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    2.5µF Film Capacitor 250V 630V Polypropylene (PP), Metallized Radial
  • Te kaha
    2.5µF