Home > Hua > Tacitars > Kaiwaiata Ataata > B32796G3166K
Tono Tono
Maori
4195749Ataata B32796G3166KEPCOS
B32796G3166K
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
1+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    B32796G3166K
  • Whakaahuatanga
    CAP FILM 16UF 10% 700VDC RADIAL
  • Tauira ECAD
  • Whakaaetanga Ngaohiko - DC
    700V
  • Whakaaetanga Ngaohiko - AC
    300V
  • Te manawanui
    ±10%
  • Rahi / Rahi
    1.654" L x 0.787" W (42.00mm x 20.00mm)
  • Raupapa
    B32796
  • Paa / Case
    Radial
  • Ētahi Ingoa
  • Tae Mahi
    -40°C ~ 85°C
  • Te Whakahaere Arataki
    1.476" (37.50mm)
  • Teitei - Tae (Max)
    1.555" (39.50mm)
  • Ngā āhuatanga
  • ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu)
    3.9 mOhms
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    16µF Film Capacitor 300V 700V Polypropylene (PP), Metallized Radial
  • Te kaha
    16µF