Home > Hua > Tacitars > Kaiwaiata Ataata > B33331V7306J080
Tono Tono
Maori
3398891Ataata B33331V7306J080EPCOS
B33331V7306J080
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
1+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    B33331V7306J080
  • Whakaahuatanga
    CAP FILM 30UF 5% 460VAC RADIAL
  • Tauira ECAD
  • Whakaaetanga Ngaohiko - DC
  • Whakaaetanga Ngaohiko - AC
    460V
  • Te manawanui
    ±5%
  • Whakamutunga
    Quick Connect - 0.250" (6.3mm)
  • Rahi / Rahi
    1.969" Dia (50.00mm)
  • Raupapa
    B33331V
  • Ratonga
  • Packaging
    Bulk
  • Paa / Case
    Radial, Can
  • Ētahi Ingoa
    B33331V7306J 80
  • Tae Mahi
    -40°C ~ 85°C
  • Momo Tae
    Chassis Mount
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    Not Applicable
  • Te Tae Kaituku Taeke
    13 Weeks
  • Te Whakahaere Arataki
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Teitei - Tae (Max)
    3.425" (87.00mm)
  • Ngā āhuatanga
  • ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu)
    10 mOhms
  • Rauemi Dielectric
    Polypropylene (PP), Metallized
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    30µF Film Capacitor 460V Polypropylene (PP), Metallized Radial, Can
  • Te kaha
    30µF