Home > Hua > Tacitars > Rangahau Whakahaere, Nga Rauemi > B37830R0101K021
Tono Tono
Maori
B37830R0101K021
  • Tau Wae
    B37830R0101K021
  • Whakaahuatanga
    CAP ARRAY 100PF 25V NP0 0504
  • Tauira ECAD
  • Putanga - Kua tohua
    25V
  • Te manawanui
    ±10%
  • Te Tae Tema
    C0G, NP0
  • Rahi / Rahi
    0.054" L x 0.039" W (1.37mm x 1.00mm)
  • Raupapa
  • Ratonga
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Paa / Case
    0504 (1410 Metric)
  • Tau o nga Kaihauturu
    2
  • Momo Tae
    Surface Mount
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Teitei - Tae (Max)
    0.028" (0.70mm)
  • Rauemi Dielectric
    Ceramic
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    100pF Isolated Capacitor 2 Array 25V C0G, NP0 0504 (1410 Metric)
  • Momo Aratau
    Isolated
  • Te kaha
    100pF