Home > Hua > Tacitars > Kaiwhakarato kirikiri > B37950K1223K062
Tono Tono
Maori
B37950K1223K062
  • Tau Wae
    B37950K1223K062
  • Whakaahuatanga
    CAP CER 0.022UF 100V X7R 1210
  • Tauira ECAD
  • Putanga - Kua tohua
    100V
  • Te manawanui
    ±10%
  • Te matotoru (Max)
    0.035" (0.90mm)
  • Te Tae Tema
    X7R
  • Rahi / Rahi
    0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
  • Raupapa
    B37950K
  • Ratonga
    AEC-Q200
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Paa / Case
    1210 (3225 Metric)
  • Ētahi Ingoa
    B37950K1223K 62
    B37950K1223K62
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 125°C
  • Momo Tae
    Surface Mount, MLCC
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Te Kāhua Ara
  • Te Whakahaere Arataki
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Teitei - Tae (Max)
  • Ngā āhuatanga
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    0.022µF ±10% 100V Ceramic Capacitor X7R 1210 (3225 Metric)
  • Te kaha
    0.022µF