Home > Hua > Tacitars > Kaiwhakarato kirikiri > B37987M1223K000
Tono Tono
Maori
5435591Ataata B37987M1223K000EPCOS
B37987M1223K000
  • Tau Wae
    B37987M1223K000
  • Whakaahuatanga
    CAP CER 0.022UF 100V X7R RADIAL
  • Tauira ECAD
  • Putanga - Kua tohua
    100V
  • Te manawanui
    ±10%
  • Te matotoru (Max)
  • Te Tae Tema
    X7R
  • Rahi / Rahi
    0.256" L x 0.197" W (6.50mm x 5.00mm)