Home > Hua > Tacitars > Aluminium Kaiwhakahaere Electrolytic > B41002A6684M
Tono Tono
Maori
B41002A6684M
  • Tau Wae
    B41002A6684M
  • Whakaahuatanga
    CAP ALUM 0.68UF 20% 50V RADIAL
  • Tauira ECAD
  • Putanga - Kua tohua
    50V
  • Te manawanui
    ±20%
  • Te Rahi Whenua Whenua
  • Rahi / Rahi
    0.157" Dia (4.00mm)
  • Raupapa
    B41002
  • Ripple Current @ Low Frequency
    8mA @ 120Hz
  • Ripple Current @ High Frequency
    15.2mA @ 10kHz
  • Ētahi Ingoa
    B41002A6684M000
  • Tae Mahi
    -40°C ~ 85°C
  • Life @ Temp.
    1000 Hrs @ 85°C
  • Te Whakahaere Arataki
    0.059" (1.50mm)
  • Teitei - Tae (Max)
    0.315" (8.00mm)
  • ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu)
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    0.68µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 85°C
  • Te kaha
    0.68µF