Home > Hua > Tacitars > Aluminium Kaiwhakahaere Electrolytic > B41044A4476M
Tono Tono
Maori
991894
B41044A4476M
  • Tau Wae
    B41044A4476M
  • Whakaahuatanga
    CAP ALUM 47UF 20% 16V RADIAL
  • Tauira ECAD
  • Putanga - Kua tohua
    16V
  • Te manawanui
    ±20%
  • Te Rahi Whenua Whenua
  • Rahi / Rahi
    0.197" Dia (5.00mm)
  • Raupapa
    B41044
  • Ripple Current @ High Frequency
    180mA @ 100kHz
  • Ratonga
  • Ko te poari
    Polar
  • Packaging
    Bulk
  • Paa / Case
    Radial, Can
  • Ētahi Ingoa
    B41044A4476M000
  • Tae Mahi
  • Momo Tae
    Through Hole
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Life @ Temp.
    5000 Hrs @ 105°C
  • Te Whakahaere Arataki
    0.079" (2.00mm)
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Hapa
    650 mOhms
  • Teitei - Tae (Max)
    0.492" (12.50mm)
  • ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu)
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    47µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
  • Te kaha
    47µF