Home > Hua > Tacitars > Aluminium Kaiwhakahaere Electrolytic > B41231B7189M
Tono Tono
Maori
3645192Ataata B41231B7189MEPCOS
B41231B7189M
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
240+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    B41231B7189M
  • Whakaahuatanga
    CAP ALUM 18000UF 20% 35V SNAP
  • Tauira ECAD
  • Putanga - Kua tohua
    35V
  • Te manawanui
    ±20%
  • Te Rahi Whenua Whenua
  • Rahi / Rahi
    1.378" Dia (35.00mm)
  • Raupapa
    B41231
  • Ripple Current @ Low Frequency
    6.46A @ 120Hz
  • Paa / Case
    Radial, Can - Snap-In
  • Ētahi Ingoa
    B41231B7189M000
  • Tae Mahi
    -40°C ~ 85°C
  • Life @ Temp.
    2000 Hrs @ 85°C
  • Te Whakahaere Arataki
    0.394" (10.00mm)
  • Teitei - Tae (Max)
    1.654" (42.00mm)
  • ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu)
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    18000µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 2000 Hrs @ 85°C
  • Te kaha
    18000µF