Home > Hua > Tacitars > Aluminium Kaiwhakahaere Electrolytic > B41252A3279M
Tono Tono
Maori
3915861Ataata B41252A3279MEPCOS
B41252A3279M
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
640+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    B41252A3279M
  • Whakaahuatanga
    CAP ALUM 27000UF 20% 10V SNAP
  • Tauira ECAD
  • Putanga - Kua tohua
    10V
  • Te manawanui
    ±20%
  • Te Rahi Whenua Whenua
  • Rahi / Rahi
    0.866" Dia (22.00mm)
  • Raupapa
    B41252
  • Ripple Current @ Low Frequency
    3.88A @ 120Hz
  • Ratonga
  • Ko te poari
    Polar
  • Packaging
    Bulk
  • Paa / Case
    Radial, Can - Snap-In
  • Ētahi Ingoa
    B41252A3279M000
  • Tae Mahi
    -40°C ~ 105°C
  • Momo Tae
    Through Hole
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Life @ Temp.
    2000 Hrs @ 105°C
  • Te Whakahaere Arataki
    0.394" (10.00mm)
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Teitei - Tae (Max)
    2.047" (52.00mm)
  • ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu)
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    27000µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 2000 Hrs @ 105°C
  • Te kaha
    27000µF